Dzisiaj jest: 10 Grudzień 2018    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Wycieczka zawodoznawcza do Mr Garden w Grudziądzu.

19. 11. .2018 r. grupa zainteresowanych  uczniów z klas trzecich gimnazjalnych  Zespołu Szkół w Radzyniu Chełmińskim wybrała się do Zakładu Produkcji Drewnianej Architektury  w Grudziądzu.

Po firmie Mr Garden uczniów oprowadził dyrektor pan Karol Olejnik. Dowiedzieli się oni, że jest to jeden z najnowocześniejszych zakładów produkujących  wyroby z drewna takie jak: płoty, pergole, kwietniki, domki narzędziowe, altany, deski przeznaczone do wyposażenia i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów i wszelkiego rodzaju terenów zielonych. Uczniowie zobaczyli, jak odbywa się produkcja.  Mieli także okazję przyjrzeć się, jak w praktyce wygląda praca na różnych stanowiskach i w takich zawodach jak: operator maszyn do obróbki drewna, elektryk, mechanik, stolarz, automatyk.

Wiedza, jaką zdobyli uczniowie podczas zwiedzania firmy okaże się z pewnością cennym źródłem wiedzy praktycznej, przydatnej w budowaniu przyszłej kariery zawodowej.

Uczniowie wraz z opiekunami serdecznie dziękują za przekazanie merytorycznej wiedzy o funkcjonowaniu i działalności firmy.

• P1070383
  • P1070381