Dzisiaj jest: 6 Marzec 2015    |    Imieniny: Róża, Wiktor, Jordan
1
6
7
2
3
4
5

Rok 2011/2012

 

                                                       Czwartki lekkoatletyczne


We wrześniu, październiku, kwietniu, maju i czerwcu 2011/2012 r. odbyła się XVIII edycja "Grudziądzkich Czwartków LA". Po roku ciężkiej rywalizacji dziesięciu uczniów zakwalifikowało się na "Finały Grudziądzkich Czwartków LA": Szyszkowski Mariusz, Budzich Konrad, Stachowiak Przemysław, Winnik Przemysław, Lipiński Adrian, Wojciechowski Bartosz, Romanowski Piotr, Romanowski Bartosz.


Uczniowie, którzy zajęli medalowe miejsca:

1000 m - II miejsce - Lipiński Adrian

              III miejsce - Budzich Konrad

rzut piłeczką palantową - I miejsce - Szyszkowski Mariusz

                                     II miejsce - Romanowski Piotr

Czterech uczniów zakwalifikowało się na "Ogólnopolskie Finały Czwartków LA", które odbyły się w Łodzi, w dniach 22 - 24.0.2012 r. W zawodach brało udział 80 miast z całej Polski.

Mariusz Szyszkowski zajął II miejsce w rzucie piłeczką palantową.

 

17.05.2012 r.                                 Trójbój lekkoatletyczny


W zawodach brało udział dwunastu zawodników naszej szkoły.

Skład drużyny chłopców: Bryliński Mikołaj, Bryliński Miłosz, Mielewczyk Dorian, Ruchalski Kamil, Pesta Aleksander, Placiński Filip.

V miejsce

 

Skład drużyny dziewcząt: Czenkusz Martyna, Wiater Natalia, Junkier Aleksandra, Romanowska Agata, Węglińska Weronia, Kowalewska Monika.

II miejsce

Indywidualnie I miejsce Czenkusz Martyna.

 

17.05.2012 r.                                 Czwórbój lekkoatletyczny


Na stadionie GKS Olimpia w Grudziądzu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w czwórboju lekkoatletycznym. Startowały wszystkie gminy naszego powiatu. W zawodach brało udział 5 chłopców i 6 dziewcząt. Chłopcy zajęli:

I miejsce

Skład drużyny: Szyszkowski Mariusz, Budzich Konrad, Kowalski Patryk, Wojciechowski Bartosz, Stachowiak Przemysław.

Indywidualnie Mariusz Szyszkowski zajął I miejsce.

 

Skład drużyny dziewcząt: Nowicka Ewelina, Jędrzejewska Marita, Jarska Klaudia, Kaczmarczyk Weronika, Wojenkowska Andżelika, Macidłowska Magdalena.

IV miejsce

 

Zawody szkolne w mini piłkę nożną - kl. V - VI chł


W maju i czerwcu odbyły się rozgrywki w mini piłkę nożną. Drużyny grały w systemie "każdy z Każdym".

I miejsce - kl. VI b

I miejsce - kl. V c

III miejsce - kl. VI a

IV miejsce - kl. V b

V miejsce - kl. V a

 

12.04.2011 r.                                         Zawody gimnastyczne

 

W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Grudziądzu odbyły się międzyszkolne zawody gimnastyczne szkół podstawowych. W zawodach brało udział 2 uczniów naszej szkoły. 

Bieniek Mateusz

 

Ruchalski Kamil – IV m w skoku przez skrzynię

 

                alt       alt        alt            

 

               alt        alt        alt

 

Dziewczęta z klasy VI b wystąpiły z układem artystyczno - tanecznym ze wstążkami.

                           

              alt         alt           alt

           

                                              

19.12.2011 r.                                            Szkolny turniej w "dwa ognie"  

 

Zespoły klas IV rozegrały turniej w "dwa ognie". Po kilku słowach wprowadzenia i wyjaśnieniu zasad gry uczniowie przystąpili do rywalizacji. W drużynie występowało po 12 - stu zawodników - dziewczęta i chłopcy tworzyli jedną drużynę. Po wyrównanej rywalizacji wynik końcowy wygląda następująco:

  I miejsce  - klasa IV a

  II miejsce -  klasa  IV c

   III miejsce -   klasa IV b

                                                                                                                          Gratulujemy !!!

 

     alt    alt    alt    alt

 

    

 

13.12.2011 r.                   VI halowe mistrzostwa gminnych reprezentacji szkół

                                                 powiatu grudziądzkiego w lekkiej atletyce

 

W hali sportowej GKS „Olimpia” odbyły się VI Halowe zawody lekkoatletyczne szkół podstawowych i gimnazjalnych. Startowały reprezentacje wszystkich gmin naszego powiatu. Zespołowo zajęliśmy III miejsce.

 

Skok w dal

I miejsce- Szyszkowski Mariusz (4.81)  

III miejsce-  Sobota Jagoda (3.81)   

IV miejsce-  Sowiński Michał (4.11)  

VI miejsce - Jarzyńska Małgorzata  (3.47)

 

Skok wzwyż

II miejsce– Jarska Klaudia (120) 

 

600 m – pomiar elektroniczny

III miejsce -Macidłowska Magda (2.14,79)

V miejsce - Jędrzejewska Marita (2.19,83)

 

1000 m– pomiar elektroniczny

II miejsce -Przytuła Kewin (3.32,73)

III miejsce - Budzich Konrad (3.42,58)

Wyniki zespołowe

  


 

GMINA

 

SZKOŁY PODSTAWOWE


 

GIMNAZJA

 

RAZEM


 

pkt

 


 

MIEJSCE

 

DZ.

CH.

DZ.

CH.


 

GRUDZIĄDZ

 

50 pkt

23 pkt

47 pkt

35 pkt

155

1


 

GRUTA

 

17

20

21

24

82

4


 

ŁASIN

 

33

40

44

32

149

2

     RADZYŃ CH.

22

29

11

26 

88 

3


 

ROGÓŹNO

 

15

25

14

18

72

5 

 

 

       alt    alt    alt    alt

 

       alt    alt    alt    alt

 

14 i 15.11.2011 r.                                            Mini piłka ręczna

 

 

W naszej szkole odbyły się turnieje mini piłki ręcznej dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych.


Wyniki dziewcząt


 

lp

 


 

Szkoła

 

1

2

3


 

pkt

 


 

bramki

 


 

miejsce

 

1

 Radzyń Chełm.

xxx

7:3

4:5

2

11:8

2

2

 Ruda

3;7

xxx

3:9

0

6:16

3

3

 Gruta

9:3

5:4

xxx

4

15:7

1

 

Kolejność ostateczna:                                                                        

1m – Gruta,                                                                                               

2m – Radzyń Chełm.,                                                                                         

 3m – Ruda

                                                                   

                                                                        II miejsce

Skład drużyny dziewcząt: Sobota Jagoda, Nowicka Ewelina, Jarska Klaudia, Rajnik Ania, Otolska Marta, Szczepaniak Paulina, Żychowska Daria, Jędrzejewska Marita, Kaczmarczyk Weronika, Lewandowska Ola, Lubowiecka Nina, Jarzyńska Małgosia, Wojenkowska Andżelika, Ligęza Natalia, Ligęza Natalia.


Wyniki chłopców

Eliminacje
          Grupa A


 

lp

 


 

Gimnazjum

 

1

2

3


 

pkt

 


 

bramki

 


 

miejsce

 

1

 Zawda

xxx

0:5

0:10

0

0:15

3

2

 Gruta

5:0

xxx

3:15

2

8:15

2

3

 Radzyń Chełm.

10:0

15:3

xxx

4

25:3

1

 

Grupa B:

Ruda – Białochowo   13:1 (6:0)

Finał

O miejsce:       3-5


 

lp

 


 

Gimnazjum

 

1

2

3


 

pkt

 


 

bramki

 


 

miejsce

 

1

 Zawda

xxx

0:5

2:1

2

2:6

4

2

 Gruta

5:0

xxx

6:2

4

11:2

3

3

 Białochowo

1:2

2:6

xxx

0

3:8

5


O miejsce:       1-2       Radzyń Chełmiński – Ruda 6:3 (2:3)

 

Kolejność ostateczna:
1 m – Radzyń Chełmiński
2 m – Ruda
3 m – Gruta
4 m – Zawda
5 m–  Białochowo

 

                                                                   I miejsce

Skład drużyny chłopców: Szyszkowski Mariusz, Wojciechowski Bartosz, Budzich Konrad, Jeziorski Mateusz, Przytuła Kewin, Szumachowski Adrian,  Kowalski Patryk, Molęda Mikołaj, Ostrowski Marcel, Ostrowski Jakub, Swół Mateusz.

 

Drużyna chłopców zakwalifikowała się do ĆWIERĆFINAŁÓW WOJEWÓDZKICH W MINI PIŁCE RĘCZNEJ, które odbyły się 01.12.2011 roku w Grudziądzu.

Chłopcy zajęli III miejsce.

 

        alt    alt    alt    alt

 

                                                alt                 alt

 

 

11.10.2011 r.                                                 „6” piłkarskie chłopców

 

Na obiektach sportowych naszej szkoły odbyły się turnieje w „ szóstkach” piłkarskich chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

I miejsce

Skład drużyny: Szyszkowski Mariusz, Jeziorski Mateusz, Przytuła Kewin, Budzich Konrad, Wojciechowski Bartek, Kowalski Patryk, Ostrowski Marcel, Romanowski Piotr, Romanowski Bartek, Szumachowski Adrian.      

 

Wyniki

Eliminacje:

Grupa A

Ruda – Słup 0: 0 (karne 2:3)

Grupa B                                                                                                                               


 

lp

 


 

szkoła

 

1

2

3


 

pkt

 


 

bramki

 


 

miejsce

 

1


 

Łasin

 

xxx

5:1

0:2

3

5:3

2

2


 

Rogóźno

 

1:5

xxx

0:3

0

1:8

3

3

Radzyń Ch.

2:0

3:0

xxx

6

5:0

1

 

Finał: o miejsce 3-5


 

lp

 


 

szkoła

 

1

2

3


 

pkt

 


 

bramki

 


 

miejsce

 

1


 

Ruda

 

xxx

0:2

   4:5 *

0

4:7

5

2


 

Łasin

 

2:0

xxx

5:1

6

7:1

3

3


 

Rogóźno

 

 5:4 *

1:5

xxx

3

6:9

4

*karne

 

O miejsce 1-2: Słup – RADZYŃ CHEŁMIŃSKI  0: 8 (0: 4)

 

Kolejność ostateczna:

1 m – Radzyń Chełmiński,                                                                           

2 m – Słup,                                                                                          

3 m – Łasin,
4 m – Rogóźno,                                                                                           

5 m – Ruda.

 

Drużyna chłopców zakwalifikowała się do ĆWIERĆFINAŁÓW WOJEWÓDZKICH W „6” PIŁKARSKICH, które odbyły się 28.10.2011 roku w Grudziądzu.

Chłopcy zajęli II miejsce.

 

                   alt          alt          alt

 

                                             alt          alt

                                  

 

05.10.2011 r.                                     Sztafetowe biegi przełajowe

 

Dziewczęta  -  V miejsce

Skład drużyny: Wrzesińska Justyna, Jarzyńska Małgosia, Lubowiecka Nina, Jędrzejewska Marita, Macidłowska Magda, Kaczmarczyk Weronika, Szałecka Joanna, Knapp Julia.

 

                                               alt                   alt  

Chłopcy  -  I miejsce

Skład drużyny: Budzich Konrad, Tomaszewski Mateusz, Przytuła Kewin, Szyszkowski Mariusz, Szumachowski Adrian, Lipiński Adrian, Kowalski Patryk, Wojciechowski Bartosz.      

 

Drużyna chłopców zakwalifikowała się do zawodów na szczeblu województwa kujawsko - pomorskiego w WOJEWÓDZKICH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, które odbyły się 18.10.2011 roku w Bydgoszczy. Chłopcy zajęli XVIII miejsce.

 

        alt   alt   alt   alt

 

22.09.2011 r.                       Powiatowe mistrzostwa w kolarstwie górskim - MTB

 

Skład drużyny chłopców: Kaczmarczyk Kacper, Pesta Aleksander, Lipiński Adrian, Romanowski Piotr, Wojciechowski Bartosz, Winnik Przemysław, Romanowski Bartosz.

 

Skład drużyny dziewcząt: Głowacka Agata, Tworek Karolina, Wrzesińska Justyna, Koniecka Paulina, Jarzyńska Małgorzata, Wojenkowska Angelika, Lubowiecka Nina.

 

Indywidualnie: III miejsce – Lipiński Adrian 

 

 Drużynowo: V miejsce

 

       alt    alt    alt    alt

 

19.09.2011 r.                                   Indywidualne i zespołowe biegi przełajowe

 

Na obiektach ośrodka szkoleniowo- wypoczynkowego „Casus” w Łasinie odbyły się indywidualne biegi przełajowe - pierwsza w tym roku szkolnym impreza sportowa młodzieży powiatu grudziądzkiego.

 

Skład zespołu dziewcząt: Wrzesińska Justyna, Sobota Jagoda, Wojenkowska Andżelika, Jarzyńska Gosia, Knapp Julia, Faltynowska Paulina, Lubowiecka Nina.

 

Skład zespołu chłopców: Budzich Konrad, Winnik Przemysław, Szyszkowski Mariusz, Romanowski Piotr, Romanowski Bartosz, Lipiński Adrian, Stachowiak Przemysław, Wojciechowski Bartosz, Kowalski Patryk.

 

Konrad Budzich zajął IV m.i zakwalifikował się na  WOJEWÓDZKIE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE, które odbyły się 29 września 2011 roku w Bydgoszczy, gdzie zajął XIII miejsce.

                                                Zespołowo zajęliśmy IV m.

 

                        alt       alt        alt