Dzisiaj jest: 29 Marzec 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Śniadanie daje moc - 2014

W listopadzie 2014r. w Szkole Podstawowej odbyła się kolejna akcja edukacyjna ,,Śniadanie daje moc”, która miała na celu zwiększenie u uczniów klas młodszych świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka.

W tym dniu uczniowie klas I – III spotkali się w stołówce , aby wspólnie spożyć ten ważny posiłek. Przed degustacją zaśpiewali piosenki ,,Witaminki”, ,,A ja rosnę i rosnę”, wysłuchali słów Pani wicedyrektor Gabrieli Michalskiej oraz szkolnego koordynatora akcji Pani Wiesławy Kowalewskiej.

Na przygotowanych pięknie stołach pojawiły się kanapki, owoce, warzywa i mleczko. W miłym towarzystwie brzuszki naszych uczniów zostały napełnione wartościowymi produktami. Na zakończenie każda klasa  przy okazałej dyni zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.

Akcja była przednia, dlatego na tym nie poprzestaniemy i będziemy kontynuować przedsięwzięcie w kolejnych latach.

Śniadanie daje moc 2014