Dzisiaj jest: 20 Kwiecień 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Rekrutacja do Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radzyniu Chełmińskim

27 kwietnia 2015r. rozpocznie się rekrutacja do naszego Gimnazjum. Zainteresowanych rodziców prosimy o składanie dokumentów w ustalonych przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty terminach i  na zamieszczonych drukach.

Informujemy, że uczniowie zamieszkali na terenie Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński są przyjmowani na mocy prawa. W tym przypadku oczekujemy potwierdzenia chęci uczęszczania na druku zgłoszenia.

Dzieci zamieszkałe poza terenem naszej gminy będą mogły być przyjęte jeśli w nowo tworzonych klasach będą wolne miejsca. Obowiązywać będą uchwalone przez Radę Pedagogiczną kryteria. Rodzice składają wniosek wraz wymaganymi dokumentami.

Dokumenty i druki:

Terminy postępowania rekrutacyjnego do Gimnazjum w Radzyniu Chełmińskim na rok szkolny 2015/2016 r.

Kryteria rekrutacji do klas I w Gimnazjum w Radzyniu Chełmińskim na rok szkolny 2015/2016 dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły.

Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radzyniu Chełmińskim w roku szkolnym 2015/2016 - dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radzyniu Chełmińskim w roku szkolnym 2015/2016 - dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły

Attachments:
Download this file (wniosek_Gim.doc)wniosek_Gim.doc[ ]72 kB