Dzisiaj jest: 13 Listopad 2018    |    Imieniny: Arkadia, Mikołaj, Stanisław
1
6
7
2
3
4
5

Plan zajęć projektowych

Nr

zad

Nazwa zadania

Szczegółowy opis zadania

Liczba godzin do zrealizowania

Liczba uczestników

Czas realizacji

Realizujący

1

Uczniowskie projekty edukacyjne

  1. Przygoda z przyrodą

10

8

I kwartał 2019r.- 5h, II kwartał 2019r.-5h

M.Marcinkowska

  1. Let’s speak english

10

8

I kwartał 2019r.- 2h, II kwartał 2019r.- 8h

P. Wantoch-Rekowska

  1. Dlaczego widzimy otaczający nas świat?

10

8

IV kwartał 2018 r. – 10h

D.Koziara

  1. Z notatnika mądrego świetlika

10

8

III kwartał 2019 r. -2h, IV kwartał 2019r.- 8h

W.Małecki

  1. Jakie tajemnice kryje gleba?

10

8

IV kwartał 2018r.- 5h, I kwartał 2019r.-5h

H. Schmidt

2

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Klasa I

1h tygodniowo

8

Poniedziałek

8.10-8.55

IX 2018-VI 2019

I. Lewandowska

Klasa II

1h tygodniowo

8

Poniedziałek 8.10-8.55

IX 2018-VI 2019

B. Mejka

Klasa III

1h tygodniowo

8

Poniedziałek 8.10-8.55

IX 2018-VI 2019

I.Rajnik

Klasa IV

1h tygodniowo

8

Poniedziałek 12.50-13.35

IX 2018-VI 2019

H.Bazylczuk

Klasa V

1h tygodniowo

8

Poniedziałek

13.50-14.35

IX 2018-VI 2019

I.Grabowska

Klasa VI

1h tygodniowo

8

Środa

13.50-14.35

IX 2018-VI 2019

I.Grabowska

Klasa VII

1h tygodniowo

8

Wtorek

14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

A.Nowicka

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

Czwartek

14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

I.Grabowska

Klasa III gim

1h tygodniowo

8

Czwartek

14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

H.Bazylczuk

2.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

Klasa IV

1h tygodniowo

8

Poniedziałek

13.50-14.35

IX 2018-VI 2019

L. Zielińska

Klasa V

1h tygodniowo

8

Poniedziałek

13.50-14.35

IX 2018-VI 2019

J. Becker

Klasa VI

1h tygodniowo

8

Wtorek

13.50-14.35

IX 2018-VI 2019

J.Głuszkowski

Klasa VII

1h tygodniowo

8

Poniedziałek

14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

L. Zielińska

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

Środa

7.25-8.10

IX 2018-VI 2019

J. Głuszkowski

Klasa III gim

1h tygodniowo

8

 

Wtorek

14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

J. Głuszkowski

2

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z niemieckiego

Klasy VII, VIII i III gim

1h tygodniowo

8

Czwartek

7.25-8.10

IX 2018-VI 2019

M. Głuszkowska

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- Koło matematyczno- przyrodnicze „Mali odkrywcy”

Klasa I a

1h tygodniowo

8

Piątek

 8.10-8.55

IX 2018-VI 2019

I.Lewandowska

Klasa I b

1h tygodniowo

8

Piątek

 8.10-8.55

IX 2018-VI 2019

M.Posłuszna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło przyrodnicze

Klasy II

1h tygodniowo

8

Wtorek

 8.10-8.55

IX 2018-VI 2019

M. Marcinkowska

Klasy III

1h tygodniowo

8

Poniedziałek

8.10-8.55

IX 2018-VI 2019

M. Marcinkowska

Klasy IV

1h tygodniowo

8

Poniedziałek

12.50-13.35

IX 2018-VI 2019

G.Michalska

Klasy V

1h tygodniowo

8

Wtorek

13.50-14.35

IX 2018-VI 2019

G. Michalska

Klasy VI

1h tygodniowo

8

Środa

13.50-14.35

IX 2018-VI 2019

H.Schmidt

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło matematyczne

Klasa II

1h tygodniowo

8

Wtorek

8.10-8.55

IX 2018-VI 2019

M. Posłuszna

Klasa III

1h tygodniowo

8

Poniedziałek 8.10-8.55

IX 2018-VI 2019

M. Posłuszna

Klasa IV

1h tygodniowo

8

Czwartek

13.50-14.35

IX 2018-VI 2019

H. Bazylczuk

Klasa V

1h tygodniowo

8

Środa

13.50-14.35

IX 2018-VI 2019

A.Nowicka

Klasa VI

1h tygodniowo

8

Czwartek

8.10-8.55

IX 2018-VI 2019

I.Grabowska

Klasa VII

1h tygodniowo

8

Poniedziałek 14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

A.Nowicka

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

Czwartek

14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

A.Olejnik

Klasa III gim

1h tygodniowo

8

Wtorek

14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

H.Bazylczuk

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło informatyczne z el. programowania

Klasa II

1h tygodniowo

8

Środa

12.50-13.35

IX 2018-VI 2019

A.Olejnik

Klasa III

1h tygodniowo

8

Czwartek

12.50-13.35

IX 2018-VI 2019

A.Olejnik

Klasa IV

1h tygodniowo

8

Wtorek

13.50-14.35

IX 2018-VI 2019

W.Malecki

Klasa V

1h tygodniowo

8

Poniedziałek

13.50-14.35

IX 2018-VI 2019

D.Koziara

Klasa VI

1h tygodniowo

8

 

Wtorek

13.30-14.35

IX 2018-VI 2019

D.Koziara

Klasa VII

1h tygodniowo

8

Wtorek

14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

W.Małecki

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

Poniedziałek 14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

K.Kwak

Klasa III gim

1h tygodniowo

8

Środa

14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

K.Kwak

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło języka angielskiego

Klasa I

1h tygodniowo

8

Wtorek

12.50-13.35

IX 2018-VI 2019

J.Becker

Klasa II

1h tygodniowo

8

 

Poniedziałek

8.10-8.55

IX 2018-VI 2019

L.Zielińska

Klasa III

1h tygodniowo

8

Piątek

8.10-8.55

IX 2018-VI 2019

L. Zielińska

Klasa IV

1h tygodniowo

8

Poniedziałek

12.50-13.35

IX 2018-VI 2019

P. Wantoch-Rekowska

Klasa V

1h tygodniowo

8

Piątek

13.50-14.35

IX 2018-VI 2019

J.Becker

Klasa VI

1h tygodniowo

8

Wtorek

12.50-13.35

IX 2018-VI 2019

P. Wantoch-Rekowska

Klasa VII

1h tygodniowo

8

Czwartek

14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

P. Wantoch-Rekowska

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

Poniedziałek

14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

J. Becker

 

 

Klasa III gim

1h tygodniowo

8

Czwartek

12.50-13.35

IX 2018-VI 2019

P. Wantoch-Rekowska

3.

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło języka niemieckiego

Klasy VII, VIII i III gim

1h tygodniowo

8

Środa

14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

M. Głuszkowska

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło fizyczne

Klasy VII, VIII i III gim

1h tygodniowo

8

Wtorek

14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

D.Koziara

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło geograficzne

Klasy VII, VIII i III gim

2h tygodniowo

16

Środa

14.45-15.30

Czwartek

13.50-14.35

IX 2018-VI 2019

M.Krawczak

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło chemiczne

Klasy VII, VIII i III gim

1h tygodniowo

8

Czwartek

14.45-15.30

IX 2018-VI 2019

W.Zalewski

 

4

Specjalistyczne zajęcia socjoterapeutyczne- socjoterapia

Klasy II-III

2h tygodniowo

20

Poniedziałek

8.00-9.00

Piątek

8.00-9.00

IX 2018-VI 2019

A.Angowska-Składanowska

Klasy IV-VII

1h tygodniowo

10

Wtorek

12.50-13.35

IX 2018-VI 2019

A.Nowicka

Klasy IV-VII

1h tygodniowo

10

Poniedziałek

13.50-14.50

IX 2018-VI 2019

H.Szaga

4

Specjalistyczne zajęcia socjoterapeutyczne-Biofeedback

Klasy I-VI

2h tygodniowo

2

Poniedziałek

13.50-14.35

Czwartek 8.10-8.55

IX 2018-VI 2019

A.Angowska-Składanowska

Klasy VII, VIII i III gim

2h tygodniowo

2

Poniedziałek

13.50-14.35

Piątek

13.50-14.35

IX 2018-VI 2019

M.Kamińska

5

Indywidualne zajęcia rozwijające

Klasy I-VI

1h tygodniowo

1

Środa

13.50-13.35

IX 2018-VI 2019

G.Michalska

Klasy VII, VIII i III gim

1h tygodniowo

1

Czwartek

10.55-11.40

IX 2018-VI 2019

A.Olejnik

6.

Specjalistyczne zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Klasy I-III

2h tygodniowo

10

Środa

8.00-9.00

Piątek

12.40-13.40

IX 2018-VI 2019

W.Kowalewska

Klasy IV-VI

2h tygodniowo

10

Piątek 8.00-9.00

Środa 13.50-14.50

IX 2018-VI 2019

 

V.Mielewczyk

Klasy VII, VIII i III gim

1h tygodniowo

5

Wtorek

13.50-14.50

IX 2018-VI 2019

 

V.Mielewczyk