Dzisiaj jest: 5 Marzec 2021    |    Imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia
1
6
7
2
3
4
5

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2020/2021

 

ZAJĘCIA DODATKOWE W ZESPOLE SZKÓŁ W RADZYNIU CHEŁMIŃSKIM

ROK SZKOLNY 2020/2021

LP

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

RODZAJ ZAJĘĆ

KLASA

TERMIN

  1.  

Bazylczuk Hanna

Zajęcia wyrównawcze z matematyki (projekt)

VII

Poniedziałek 14.45 – 15.30

 

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki (projekt)

VI

Poniedziałek 13.50 – 14.35

 

 

Koło matematyczne (projekt)

VI

Wtorek 13.50 – 14.35

2. 

Becker Jagoda

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego (projekt)

V

Środa 13.50 – 14.35

 

 

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego (projekt)

V

Wtorek 13.50 – 14.35

 

 

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego (projekt)

I

Czwartek 12.50 – 13.35

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego (projekt)

VIII

Środa 14.35 – 15.30

3. 

Czmoch Beata

Koło plastyczne

VII b, VIIIb

Czwartek 14.45 – 15.30

4. 

Kowalewska Wiesława

Koło taneczne cheerleaderki

I c, II b

Piątek 7.55 – 8.40

 

 

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

II

Poniedziałek 7.55 – 8.40

5. 

Koziara Dariusz

Koło szachowe

VI

Czwartek 7.25 – 8.10

 

 

Koło matematyczne (projekt)

V

Środa 8.10 – 8.55

 

 

Koło informatyczne z elementami programowania (projekt)

VII

Piątek 13.50 – 14.35

 

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki (projekt)

V

Piątek 12.50 – 13.35

6. 

Krawczak Maria

Koło geograficzne projekt)

VIII

Środa 14.45 – 15.30

Czwartek 14.45 – 15.30

7. 

Marcinkowska Mariola

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Ia,IVa, IVb

Wtorek 12.50 – 13.35

8. 

Matuszczak Emilia

Zajęcia matematyczno – przyrodnicze (projekt)

II c

Środa 7.55 – 8.40

9.

Mejka Barbara

Zajęcia matematyczno – przyrodnicze „Mali odkrywcy” (projekt)

II b

Poniedziałek 7.55 – 8.40

10.

Michaliszyn Michał

SKS

VIa, VIc

Środa 13.50 – 14.35

11.

Neumann Grzegorz

Gimnastyka korekcyjna

I

Wtorek 8.10 – 8.55

Środa 8.10 – 8.55

12.

Neumann Iwona

Koło kreatywności - programowanie

V

Środa 8.10 – 8.55

 

Koło matematyczne (projekt)

VII

Poniedziałek 14.45 – 15.30

Koło informatyczne z elementami programowania (projekt)

V

Wtorek 13.50 – 14.35

Koło informatyczne z elementami programowania (projekt)

IV

Czwartek 13.50 – 14.35

Zajęcia wyrównawcze z matematyki (projekt)

VIII

Czwartek 14.45 – 15.30

13.

Nowicka Anna

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

VII

Środa 7.20 – 8.05

14. 

Posłuszna Marzanna

Koło kreatywne „Rysowanie krok po kroku”

III

Poniedziałek 7.55 – 8.40

 

 

Koło matematyczne (projekt)

III

Wtorek 12.50 – 13.35

 

 

Koło matematyczne (projekt)

IV b, IV c

Piątek 12.50 – 13.35

15. 

Rajnik Iwona

Zajęcia wyrównawcze z matematyki (projekt)

II

Wtorek 7.55 – 8.40

 

 

Zajęcia matematyczno – przyrodnicze (projekt)

II

Czwartek 7.55 – 8.40

16.

Sadłowska Mirosława

Zajęcia taneczne (cheerleaderki)

IV

Poniedziałek 13.50 – 14.35

17. 

Schmidt Hanna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego

VIII b

Poniedziałek 13.50 – 14.35

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego

VIII a

Poniedziałek 14.45 – 15.30

18. 

Tylus – Kowalska Kamilla

Joga

I-III

Czwartek 12.50 – 13.35

 

 

Zajęcia taneczne

VI c

Środa (co dwa tygodnie) 13.30 – 14.15

19. 

Wantoch – Rekowska Paulina

Koło języka angielskiego (projekt)

VII

Środa 7.25 – 8.10

 

 

Koło języka angielskiego (projekt)

V

Czwartek 12.50 – 13.35

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego

VIII

Wtorek 14.45 – 15.30

20. 

Węcławska Iwona

Koło języka niemieckiego (projekt)

VIII

Piątek 13.50 – 14.35

 

 

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego (projekt)

VIII

Środa 14.45 – 15.30

21.

Zalewski Wojciech

Koło przyrodnicze (projekt)

VII

Poniedziałek 14.45-15.30

 

Koło przyrodnicze (projekt)

VI

Wtorek 13.50 – 14.35

Indywidualne zajęcia rozwijające (projekt)

VII

Czwartek 14.45 – 15.30

Indywidualne zajęcia rozwijające (projekt)

VIII

Piątek 12.50 – 13.35

22. 

Żbikowska Julia

Koło plastyczne

II

Środy 12.50 – 13.35