Dzisiaj jest: 26 Wrzesień 2021    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
1
6
7
2
3
4
5

Nauczyciele SP

Rok szkolny 2021/2022
Dyrektor Zespołu Szkół
Paulina Wantoch - Rekowska
Wicedyrektor do spraw szkoły podstawowej
Iwona Węcławska

Kadra Pedagogiczna

Edukacja wczesnoszkolna

Emilia Matuszczak

Wiesława Kowalewska

Ilona Lewandowska

Mariola Marcinkowska

Barbara Mejka

Marzanna Posłuszna

Iwona Rajnik

Kamilla Tylus-Kowalska

Język polski

Dorota Polak

Hanna Schmidt

Hanna Szaga

Beata Żuchowska

Historia

Violetta Mielewczyk

Karolina Wolant

Michał Michaliszyn

Wiedza o społeczeństwie

Violetta Mielewczyk

Język angielski

Paulina Wantoch-Rekowska

Lidia Zielińska

Jacek Głuszkowski

Karol Szewczyk

Język niemiecki

Iwona Węcławska

Monika Głuszkowska

Matematyka

Hanna Bazylczuk

Dariusz Koziara

Iwona Neumann

Anna Nowicka

Przyroda

Wojciech Zalewski

Biologia

Wojciech Zalewski

Geografia

Maria Krawczak

Chemia

Maria Krawczak

Wojciech Zalewski

Fizyka

Dariusz Koziara

Technika

Władysław Małecki

Informatyka

Anna Nowicka

Iwona Neumann

Władysław Małecki

Plastyka

Beata Czmoch

Muzyka

Beata Czmoch

Wychowanie fizyczne

Małgorzata Kopczyńska

Michał Michaliszyn

Grzegorz Neumann

Katarzyna Sobolewska

Mirosława Sadłowska

Religia

Barbara Schodowska

Janina Wyrwich

Zbigniew Buchalski

ks. Mateusz Wiśniewski

Edukacja dla bezpieczeństwa

Maria Krawczak

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Anna Nowicka

Mariola Marcinkowska

Wiesława Kowalewska

Logopeda

Alicja Angowska-Składanowska

Ewelina Zakrzewska

Pedagog

Alicja Angowska-Składanowska

Marzena Kamińska

Doradztwo zawodowe

Marzena Kamińska

Wychowanie do życia w rodzinie

Hanna Schmidt

Biblioteka

Hanna Szaga

Karolina Wolant

Nauczyciele wspomagający

Janina Wyrwich

Barbara Schodowska

Bożena Żuber

Julia Żbikowska

Dorota Wojciechowska

Jacek Głuszkowski

Świetlica

Mirosława Sadłowska

Katarzyna Sobolewska

Grzegorz Neumann

Małgorzata Kopczyńska

Violetta Mielewczyk

Julia Żbikowska

 

Wychowawcy klas

 

klasa

Wychowawca

Nr sali lekcyjnej

I a

Ilona Lewandowska

nauczyciel wspomagający: Jacek Głuszkowski

72

I b

Marzanna Posłuszna

78

II a (integracyjna )

Mariola Marcinkowska

nauczyciel  wspomagający:  Janina Wyrwich

62

II b

Kamilla Tylus-Kowalska

73

II c

Wiesława Kowalewska

79

III a

Iwona Rajnik

69

III b (integracyjna)

Barbara Mejka

nauczyciel  wspomagający:  Julia Żbikowska

63

III c

Emilia Matuszczak

71

IV a

Beata Żuchowska

 100

IV b

Karolina Wolant

 23

V a (integracyjna)

Bożena Żuber

nauczyciel  wspomagający:  Bożena Żuber

102

V b

Beata Czmoch

101

V c

Nowicka Anna

35

VI a (integracyjna)

Maria Krawczak

nauczyciel  wspomagający:  Dorota Wojciechowska

24

VI  b

Wojciech Zalewski

17

VII a

Lidia Zielińska

34

VII b

Hanna Bazylczuk

31

VII c

Dorota Polak

30

VIII a

Hanna Schmidt

21

VIII b (integracyjna)

Władysław Małecki

nauczyciel  wspomagający:  Barbara Schodowska

104

VIII c

Dariusz Koziara

27