Dzisiaj jest: 26 Wrzesień 2021    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
1
6
7
2
3
4
5

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2021/2022

ZAJĘCIA DODATKOWE W ZESPOLE SZKÓŁ W RADZYNIU CHEŁMIŃSKIM

ROK SZKOLNY 2021/2022


Klasy I - III

Lp.

NAZWA ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

TERMIN

1.

Kodowanie z elementami programowania

I. Lewandowska

piątek 8.10 – 8.55

2.

Koło matematyczne „Myślę i działam”

B. Mejka

wtorek 8.10 – 8.55

3.

Koło ekologiczno – plastyczne

J. Żbikowska

poniedziałek 12.50-13.35

4.

Zajęcia rozwijające kreatywność i zainteresowania „Twórczo odkrywam świat”

I. Rajnik

czwartek 8.10–8.55

5.

„Małe cheerleaderki”

W. Kowalewska

wtorek 8.10 – 8.55

6.

Zajęcia kreatywne „Czytam i rozumiem”

M. Marcinkowska

piątek 8.10 – 8.55

7.

Koło taneczne

E. Matuszczak

czwartek 8.10–8.55

8.

Koło plastyczne „Rysowanie krok po kroku”

M. Posłuszna

czwartek 8.10–8.55

9.

Joga i uważność

K. Tylus-Kowalska

wtorek 8.10 – 8.55

Klasy IV – VIII

Lp.

NAZWA ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

TERMIN

1.

Koło matematyczne

H Bazylczuk

wtorek 8.10 – 8.55

2.

Koło matematyczne

A. Nowicka

wtorek 8.10 – 8.55

3.

Koło matematyczne

I. Neumann

poniedziałek 13.50-14.35

4.

Koło języka polskiego

B. Żuchowska

wtorek 14.45-15.30

5.

Koło języka polskiego

H. Schmidt

czwartek 12.50 – 13.35

6.

Koło języka polskiego

H. Szaga

czwartek 8.10 – 8.55

7.

Koło języka hiszpańskiego 

K. Szewczyk

piątek 14.45 – 15.30

 

Koło historyczne

K. Wolant

wtorek 13.50 – 14.35

8.

Zajęcia przygotowujące uczniów klasy 8a do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego

L. Zielińska

czwartek 14.45 – 15.30

9.

Zajęcia przygotowujące uczniów klasy 8b do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego

L. Zielińska

środa 13.50- 14.35

10.

Zajęcia przygotowujące uczniów klasy 8c do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego

K. Szewczyka

piątek 13.50 – 14.35

11.

Zajęcia przygotowujące uczniów klas 8 do egzaminu ósmoklasisty z języka niemieckiego

M. Głuszkowska

piątek 13.50 – 14.35

12.

Koło kreatywności z języka niemieckiego

M. Głuszkowska

środa 7.25 – 8.10 (co drugi tydzień)

13.

Koło kreatywności – programowanie dla klas IV

I.Neumann

piątek 12.50 – 13.35

14.

Koło szachowe

D. Koziara

wtorek 7.20 – 8.05

15.

Chór

B. Czmoch

poniedziałek 14.45 – 15.30

16.

Karate

K. Szewczyk

środa 16.00 – 17.30

17.

Gimnastyka korekcyjna

G. Neumann

poniedziałek 8.10 – 8.55, czwartek 8.10 – 8.55

18.

Joga i uważność

K. Tylus - Kowalska

środa 12.50 -13.35

19.

Zajęcia florystyczne

E. Adamczyk

czwartek 13.30 – 14.15