Dzisiaj jest: 2 Lipiec 2020    |    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
1
6
7
2
3
4
5

Komunikaty Szkoły Podstawowej

Zdrowo i bezpiecznie

W ostatnim tygodniu czerwca podsumowany został konkurs plastyczny „Żyję zdrowo i bezpiecznie w obecnych czasach”. Jury w składzie: p. Beata Czmoch, p. Barbara Schodowska i p. Ewelina Zakrzewska dokonały wyboru najlepszych prac.

Kategoria I – III

I miejsce – Patrycja Klimek kl. 3B

Wyróżnienia: Filip Kurnik kl. 1A

Hanna Utnicka kl. 1A

Emilia Składanowska kl. 2B

                                    

Kategoria IV – VI

I miejsce – Jakub Żyła kl. 5C

Wyróżnienia: Roksana Sałatowska kl. 6B

Daria Bednarczyk kl. 4B

Tatiana Godycka kl 4A

 

Kategoria VII – VIII

I miejsce – Eliza Bednarczyk kl. 7B

 

Zwycięzcy konkursu zostali obdarowani nagrodami ufundowanymi przez Urząd Miasta i Gminy w Radzyniu Chełmińskim oraz Miejsko - Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i gratulujemy.

  • Daria Bednarczyk kl 4B
  • Eliza Bednarczyk kl 7B (1)
  • Emilia Składanowska kl 2B
  • Filip Kurnik kl 1A
  • Hanna Utnicka kl 1A
  • Jakub Żyła kl 5C
  • Natalia Ziemińska kl 5B
  • Roksana Sałatowska kl 6B
  • Tatiana Godycka kl 4A

 

HARMONOGRAM ODBIORU ŚWIADECTW

Piątek, 26.06
8:00 – 9:30 kl. VIII a
9:30 – 11:00 kl. VIII b
11:00 – 12:00 kl. IV a
12:00 – 13:00 kl. V b
13:00 – 14:00 kl. VII a
14:00 – 15:00 kl. VII b

Poniedziałek, 29.06.
8:00 – 9:00 kl. VI b
9:00 – 10:00 kl. V a
10:00 – 11:00 kl. V c + V d
11:00 – 12:00 kl. VI a
12:00 – 13:00 kl. IV b
13:00 – 14:00 kl. VI c

Wtorek, 30.06.
8:00 – 8:45 kl. I a
8:45 – 9:30 kl. I b
9:30 – 10:15 kl. I c
10:15 – 11:00 kl. II a
11:00 – 11:45 kl. II b
11:45 – 12:30 kl. III a
12:30 – 13:15 kl. III b
13:15 – 14:00 kl. III c

Świadectwa będą wydawane przez wychowawców klas przy głównym wejściu, a jeśli pogoda będzie sprzyjająca – na zewnątrz.

Serdecznie zapraszamy!

  • 100_3553

Konkurs plastyczny klas I-III

Zakończył się szkolny konkurs plastyczny " Jak wyobrażasz sobie bezpieczne spędzenie wakacji w obecnych czasach ?"

Wyniki konkursu:

Wyróżnienia:

Kl. I a - Filip Kurnik

Kl. I b - Julia Lewandowska

Kl. I c - Lena Czepłowska, Jagoda Dobrzyńska, Daniel Kowalski

Kl. III a - Bartek Piotrowski, Nikola Wojdak, Blanka Zembrzuska

Organizator konkursu E. Matuszczak

  • 104061492_585520968741138_1316296128297582620_n
  • 103564338_621107458491382_7547447603663887782_n
  • 103686232_260372921866261_3551537591795467177_n
  • 103837286_709838603190384_4485064311824748235_n
  • 101117952_2690336587911022_1320425817561366528_n
  • 105022210_551366122225568_5463116315455388108_n
  • 104591760_264459304669376_3702896364544002516_n
  • 105023523_609697919641599_7018834978732811724_n

SUKCES W CHEŁMNIE

Zespół w składzie: Laura Kuligowska, Kacper Kądziela, Kacper Korzeniak zajął II miejsce w Konkursie Przedmiotowym z fizyki.

Gratulacje!

  • 30

 

 

PROCEDURA ZWROTU KSIĄŻEK I PODRĘCZNIKÓW

  1. Uczniowie/rodzice mogą dokonywać zwrotu książek od 8 czerwca (poniedziałek) do 24 czerwca (środa) 2020 r. (podręczniki zgodnie z poniższym harmonogramem).
  2. Książki należy zwracać w wyznaczonym miejscu w bibliotece szkolnej.
  3. Nauczyciel bibliotekarz/rodzic/uczeń podczas zwrotu książek stosuje środki ochrony osobistej (maseczka/przyłbica, rękawiczki) oraz przestrzega dystansu 1,5 m od drugiej osoby.
  4. Uczniowie do biblioteki podchodzą pojedynczo.
  5. Sposób odbioru książek i podręczników:
  • Uczeń/rodzic podaje bibliotekarzowi dane czytelnika: nazwisko, imię, klasę.
  • Nauczyciel bibliotekarz informuje ucznia/rodzica, czy wszystkie książki zostały zwrócone.
  • Nauczyciel bibliotekarz dokonuje oceny stanu technicznego podręczników.

6. Zasady zwrotu podręczników:

  • Przynosić należy tylko pełne komplety (uczeń ma obowiązek usunięcia zapisanych ołówkiem notatek, podkreśleń, itp.). Zniszczone lub zagubione podręczniki rodzic (zgodnie z Regulaminem) zobowiązany jest odkupić w podanym terminie.
  • Podręczniki należy zwrócić zgodnie z harmonogramem ustalonym przez dyrektora oraz nauczyciela bibliotekarza. 

Harmonogram zwrotu podręczników:

15 czerwca 2020 r. (poniedziałek) 

KLASA 1 a i  KLASA 1 b -  godz. 12.00 -  13.30 

KLASA 1 c  - godz. 13:30 - 15:00 

Komplet w klasie pierwszej obejmuje podręcznik: „Tropiciele” cz.1-5, Bugs Team (język angielski). 

19 czerwca 2020 r. (piątek) 

KLASA  2 a i KLASA 2 b - godz. 11:30 – 13:00 

Komplet w klasie drugiej obejmuje podręcznik: „Tropiciele” cz.1-5, Bugs Team (język angielski).

19 czerwca 2020 r. (piątek) 

KLASA  3 a, KLASA 3 b i KLASA 3 c - godz. 13:00 – 15:00 

Komplet w klasie trzeciej  obejmuje podręcznik: „Tropiciele” cz.1-5, Bugs Team (język angielski).

22 czerwca 2020 r. (poniedziałek) 

KLASA  4 a i  KLASA  4 b - godz. 11:30 – 13:00

 Komplet w klasie czwartej obejmuje 10 podręczników: jęz. polski, przyroda, historia, matematyka cz.1, matematyka cz.2, informatyka, muzyka, plastyka, zajęcia techniczne, jęz. angielski.

 22 czerwca 2020 r. (poniedziałek)

 KLASA 5 a, KLASA 5 b, KLASA 5 c i KLASA 5 d – godz. 13:00 – 15:00

 Komplet w klasie piątej obejmuje 11 podręczników: jęz. polski, biologia, geografia, historia, matematyka cz.1, matematyka cz.2, informatyka, muzyka, plastyka, zajęcia techniczne, jęz. angielski. 

 23 czerwca 2020 (wtorek)

KLASA 6 a, KLASA 6 b i  KLASA 6 c – godz. 12:30 – 15:00

 Komplet w klasie szóstej obejmuje 11 podręczników: jęz. polski, biologia, geografia, historia, matematyka cz.1, matematyka cz.2, informatyka, muzyka, plastyka, zajęcia techniczne,  jęz. angielski.

 24 czerwca  (środa)

 KLASA 7 a i KLASA 7 b – godz. 12:30 – 13:30

 Komplet w klasie siódmej obejmuje 12 podręczników: jęz. polski, biologia, geografia, historia, matematyka, chemia, fizyka, informatyka, muzyka, plastyka, jęz. angielski, jęz. niemiecki.

 KLASA 8 a i KLASA  8 b – godz. 13:30 – 15:00

Komplet w klasie ósmej obejmuje 12 podręczników: jęz. polski, biologia, geografia, historia, matematyka, chemia, fizyka, informatyka, jęz. angielski, jęz. niemiecki, WOS, EDB.

 

 

  • 31