Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2024    |    Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

MISTRZ MATEMATYKI - Mikołaj Milewski

Z dumą i radością zawiadamiamy, że w naszej szkole kolejny już sukces osiągnął uczeń klasy 7a, Mikołaj Milewski.
Po trudnych trzech rejonowych spotkaniach konkursowych, podczas których trzeba było rozwiązać 18 zadań wykraczających poza program nauczania i wykazać się rozumowaniem ponadprzeciętnym, Mikołaj uzyskał I miejsce w Lidze Zadaniowej. To ogromne osiągnięcie, ale to nie wszystko.
Uzyskany wynik zagwarantował Mikołajowi kwalifikacje do etapu wojewódzkiego tego konkursu. 21 maja 2022 roku w Toruniu Mikołaj rozwiązał 6 zadań konkursowych i uzyskał 100% punktów możliwych do zdobycia, a tym samym otrzymał tytuł LAUREATA w Konkursie LIGA ZADANIOWA! Lepszego wyniku nie można było osiągnąć!
Mikołaju, jesteś naszą dumą! GRATULACJE!
Mikołajowi życzymy dalszych sukcesów, a pozostałym uczniom zapału i zaangażowania w podejmowaniu wyzwań. Wszystko przed Wami, każdy z Was może wygrywać, a ciężka praca naprawdę daje efekty.
Ciekawostka: ten tytuł zwalnia z pisania egzaminu ósmoklasisty z matematyki.