Dzisiaj jest: 6 Maj 2024    |    Imieniny: Judyta, Jan, Jurand

Jesienny bal owoców i warzyw 2016

„Jesienny bal warzyw i owoców” to coroczna i wyjątkowa uroczystość w naszej szkole. W tym roku obchodzona już po raz 13-ty.  Uczniowie jak zwykle, z pomocą rodziców przygotowali stroje, aby wyglądać wyjątkowo.  Wykazali się przy tym kreatywnością i pomysłowością. Bal rozpoczął się od witaminowego jabłkowego i pomarańczowego poczęstunku. Następnie uczniowie zajęli miejsca na widowni przygotowanej w szkolnej stołówce, a aktorzy na scenie, gdzie szkolne kółko teatralne z klasy I a zaprezentowało  „Witaminowe przedstawienie”. Aktorzy wykazali się wielką uprzejmością i udostępnili scenę również swoim kolegom, którzy mieli okazję zaprezentować swoje talenty aktorskie, taneczne i wokalne. Na scenie zaprezentowali się przedstawiciele z wszystkich klas I- III. Ich występy były rewelacyjne, dlatego trudno było wybrać zwycięzcę i każdy występujący został nagrodzony witaminowym smakołykiem. Po występach rozpoczęła się zabawa, na której zostali wybrani przez powołane JURY ( uczennice ze szkolnego koła PCK) królowa i król balu: Wiktoria Kuszewska z klasy Ia i Emil Kawalec z klasy II c.

Szczególną atrakcją było zdobywanie nagród w postaci owoców i ,, królewskich piszczałek’’ oraz rozstrzygniecie konkursu plastycznego „Portret Pani Jesieni”.

I miejsce zdobyła Nadia Średzińska kl. II c,

II miejsce Daria Bednarczyk z kl. I b,

III miejsce Szymon Wolandt z kl. II c

Prace wyróżnione:

Weronika Paradowska z kl. III b, Jakub Składanowski z kl. III a, Agata Topolewska z kl. II c

Zabawa bardzo nam się podobała, a najwspanialszą pamiątką są nasze wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

• bal2
  • bal3