Dzisiaj jest: 26 Kwiecień 2024    |    Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Jesienne spotkanie warzyw i owoców

7 grudnia odbyło się w naszej szkole ,,Jesienne spotkanie warzyw i owoców’’. W uroczystości wzięli udział uczniowie z klas I – III. Uczestnicy postarali się żeby pięknie i pomysłowo przygotować strój prezentujący ulubione warzywo lub owoc. W tak przygotowanych przebraniach uczniowie poszczególnych klas zaśpiewali jedną piosenkę tematycznie związaną ze zdrowym odżywianiem. Następnie przystąpiono do rozwiązywania zadań konkursowych. Rywalizacja była zdumiewająco wyrównana, dlatego wszystkie klasy otrzymały dyplomy. A dla wybranej przez powołane jury ,,pary królewskiej’’ przyznano nagrody w postaci torebek ze smacznymi owocami zaznaczając, aby tak odżywiali się w ich ,,Królestwie’’ – szkole. Na koniec uczniowie z wielką radością wzięli udział w pląsach i zabawach rytmicznych. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów.

• owoce_warzywa_001
  • owoce_warzywa_002