Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Uczniowie obejrzeli spektakle profilaktyczne

12 grudnia uczniowie naszej szkoły mieli możliwość obejrzenia spektakli profilaktycznych w wykonaniu aktorów teatru "Inspiracja" z Krakowa. Przedstawienia dostosowane były do wieku i możliwości odbioru uczniów.

Klasy I-III dowiedziały się o potrzebie segregowania śmieci z programu "Nauczyć ufoludka", poświęconego wychowaniu ekologicznemu i ochronie środowiska naturalnego.

Starsi uczniowie z klas IV-VI obejrzeli przedstawienie pt. "Dylemat", poświęcony takim problemom, jak przemoc i cyberprzemoc.

Uczniowie z uwagą śledzili występy młodych artystów, a po spektaklu włączyli się w dyskusję, jak dbać o bezpieczeństwo i być odpowiedzialnym człowiekiem.

Spektakl dofinansowany był ze środków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.