Dzisiaj jest: 3 Maj 2024    |    Imieniny: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja

ZUMBA I MY

Zumba to jednocześnie taniec latynoamerykański oraz elementy fitness, które poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę niezwykłej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy.

W dniu 21 marca 2014r. z okazji Dnia Wiosny, w naszej szkole odbyły się kolejne warsztaty taneczne, które poprowadziła instruktor Zumba p. Anna Potulska z Grudziądza. Do naszej sali gimnastycznej przyszło ponad 100 uczniów, fanów tańca. Warsztaty trwały ponad godzinę podczas, której zatańczyliśmy cztery układy. Mimo zmęczenia na twarzach wszystkich uczestników, widniały uśmiech i ogromne zadowolenie. Taniec w miłym towarzystwie oraz wysiłek fizyczny wyzwalają w nas ogromne pokłady pozytywnych emocji - co widać na załączonych zdjęciach. Czekamy na kolejne warsztaty!!!!