Dzisiaj jest: 20 Kwiecień 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Konkurs świąteczny po angielsku

W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego: „Christmas- opowiadanie bożonarodzeniowe”.

Celem konkursu było doskonalenie i poszerzanie słownictwa oraz ćwiczenie umiejętności pisania i rozwijania aktywności twórcze oraz promowanie wśród uczniów znajomości języka angielskiego oraz tradycji bożonarodzeniowych w krajach anglojęzycznych.

Uczniowie klas VI Szkoły Podstawowej oraz klas I, II, i III gimnazjum od 7 do 11 grudnia znajdowali w szkole słowa związane ze świętami Bożego Narodzenia, które później musieli zawrzeć w swoich opowiadaniach.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 17 grudnia.

W kategorii klas VI SP i I Gim zwyciężyli:
Adam Ornacki kl. Ia- I miejsce

Alicja Żychowska kl. VIb - II miejsce

Alicja Nowocień Ia - III miejsce

W kategorii klas II i III Gim.

Mikołaj Bryliński IIb - I miejsce

Piotr Romanowski IIIb - II miejsce

Wiktoria Olińska IIb - III miejsce

Zwycięzcom gratulujemy.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez firmę Kreber z Radzynia Chełmińskiego oraz Oxford University Press z siedzibą w Warszawie. Obu firmom bardzo dziękujemy.

• 100_3778
  • 100_3781