Dzisiaj jest: 26 Kwiecień 2024    |    Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Andrzejkowo - jesienny bal owoców i warzyw

Szkolne kółko teatralne ,,MIś Bobi", które reprezentują uczniowie klasy Ia, w szczególności uczniowie 6-letni, zadebiutowali w czasie andrzejkowego ,,Jesiennego balu owoców i warzyw" przedstawieniem pt. ,, Dbam o zdrowie".

Młodzi artyści swoim ,,humorskim" występem wprowadzili swoich starszych kolegów w wesoły nastrój. Nie jeden uczeń śmiał się ze sprawnie przeprowadzonej diagnozy  lekarza (w tę rolę wcielił sie uczeń z klasy IV a- członek szkolnego koła PCK), która wykazała jak wielkie spustoszenie w organiźmie powoduje zjadanie tak lubianych przez dzieci chipsów. Wspaniali pomocnicy ,,lekarza"- ,,Witaminkowe 6-latki" szybko przybiegły choremu na pomoc.

Po wspaniałym przedstawieniu wszyscy uczniowie klas I-III brali udział w zabawach i wróżbach andrzejkowych.

Autor tekstu: Iwona Rajnik

Jesienny bal owoców 2013