Dzisiaj jest: 23 Kwiecień 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2016/2017

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz dzieci Przedszkola będą mogli być ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków na takich samych zasadach jak w ub. roku w firmie InterRisk. Suma ubezpieczenia wynosi 10 000 zł. Do wyboru są dwa warianty:

• podstawowy - składka 30 zł obejmujący składniki "pakiet podstawowy" i "pakiet stomatologia" - nr polisy                           EDU-A/P 036064
  • rozszerzony - składka 41 zł obejmujący składniki "pakiet podstawowy", "koszty leczenia", "szpital i choroby" i "lekarze specjaliści", "stomatologia", "bólowy" - nr polisy    EDU-A/P 036063

Ubezpieczenie w obu wariantach obejmuje sport.

Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe.

Decyzję o przystąpieniu do ubezpieczenia i wyborze wariantu podejmują rodzice dziecka.

W załącznikach znajdują się:

• ogólne warunki ubezpieczenia
  • postanowienia dodatkowe i odmienne od OWU EDU Plus
  • druk zgłoszenia
  • graficzna instrukcja internetowego zgłoszenia
  • sposoby zgłaszania świadczeń
  • tabelę świadczeń w wariancie podstawowym
  • tabelę świadczeń w wariancie rozszerzonym