Dzisiaj jest: 10 Grudzień 2018    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
1
6
7
2
3
4
5

Nauczyciele SP

Rok szkolny 2018/2019
Dyrektor Zespołu Szkół
mgr Paulina Wantoch - Rekowska
Wicedyrektor do spraw szkoły podstawowej
mgr Gabriela Michalska


Kadra Pedagogiczna

Edukacja wczesnoszkolna
mgr Lidia Jaworska
mgr Wiesława Kowalewska
mgr Ilona Lewandowska
mgr Mariola Marcinkowska
mgr Barbara Mejka
mgr Marzanna Posłuszna
mgr Iwona Rajnik
Język polski
mgr Mariola Kwak
mgr Dorota Polak
mgr Hanna Schmidt
mgr Hanna Szaga
mgr Beata Żuchowska
mgr Jacek Głuszkowski
Historia i społeczeństwo
mgr Dorota Karczewska
mgr Violetta Mielewczyk
mgr Karolina Wacławska
mgr Grażyna Zielińska
Wiedza o społeczeństwie
mgr Violetta Mielewczyk
mgr Grażyna Zielińska
Język angielski
mgr Jagoda Becker
mgr Paulina Wantoch- Rekowska
mgr Lidia Zielińska
mgr Jacek Głuszkowski
Język niemiecki
mgr Monika Głuszkowska
Matematyka
mgr Hanna Bazylczuk
mgr Iwona Grabowska
mgr Dariusz Koziara
mgr Anna Nowicka
mgr Adam Olejnik
Przyroda
mgr Gabriela Michalska
Biologia
mgr inż. Wojciech Zalewski
Geografia
mgr Maria Krawczak
Chemia
mgr Maria Krawczak
mgr inż. Wojciech Zalewski
Fizyka
mgr Krzysztof Kwak
mgr Dariusz Koziara
Technika
mgr Władysław Małecki
Informatyka
mgr Iwona Grabowska
mgr Krzysztof Kwak
mgr Władysław Małecki
mgr Anna Nowicka
Zajęcia komputerowe
mgr Iwona Grabowska
mgr Władysław Małecki
mgr Anna Nowicka
Plastyka
mgr Beata Czmoch
mgr Emilia Matuszczak
Muzyka
mgr Beata Czmoch
Wychowanie fizyczne
mgr Małgorzata Kopczyńska
mgr Michał Michaliszyn
mgr Grzegorz Neumann
mgr Katarzyna Sobolewska
mgr Mirosława Sadłowska
Religia
Barbara Schodowska
mgr lic. Janina Wyrwich
mgr Zbigniew Buchalski
ks. mgr Krzysztof Fidorowicz
Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Maria Krawczak
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
mgr Violetta Mielewczyk
mgr Wiesława Kowalewska
Logopeda
mgr Alicja Angowska- Składanowska
mgr Ewelina Zakrzewska
Pedagog
mgr Alicja Angowska- Składanowska
mgr Marzena Kamińska
Doradztwo zawodowe
mgr Marzena Kamińska
Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Hanna Schmidt
mgr Grażyna Zielińska
Biblioteka
mgr Hanna Szaga
mgr Karolina Wacławska
Nauczyciele wspomagający:
mgr Emilia Matuszczak
mgr Gabriela Michalska
mgr Karolina Wacławska
mgr Grażyna Zielińska
mgr Bożena Żuber

 

Wychowawcy klas 

Klasa

Wychowawca

Numer sali lekcyjnej

I a

mgr Ilona Lewandowska

72

I b

mgr Marzanna Posłuszna

78

II a

kl. integracyjna

mgr Mariola Marcinkowska

Nauczyciel wspomagający: mgr Bożena Żuber

62

II b

mgr Lidia Jaworska

73

II c

mgr Wiesława Kowalewska

79

III a

mgr Iwona Rajnik

69

III b

mgr Barbara Mejka

63

IV a

mgr Lidia Zielińska

102

IV b

mgr Hanna Bazylczuk

31

IV c

mgr Dorota Polak

35

IV d

kl. integracyjna

mgr Zbigniew Buchalski

Nauczyciel wspomagający: mgr Emilia Matuszczak, mgr Karolina Wacławska

104

V a

mgr Jagoda Becker

102

V b

mgr Władysław Małecki

17

V c

mgr Dariusz Koziara

14

VI a

mgr Iwona Grabowska

12

VI b

mgr Violetta Mielewczyk

23

VII a

mgr Beata Żuchowska

100

VII b

mgr Anna Nowicka

27

VIII a

kl. integracyjna

mgr Wojciech Zalewski

Nauczyciel wspomagający: mgr Gabriela Michalska, mgr Grażyna Zielińska

15

VIII b

mgr Beata Czmoch

101

VIII c

mgr Hanna Schmidt

30

III a Gim

mgr Krzysztof Kwak

24

III b Gim

mgr Jacek Głuszkowski

34

III c Gim

kl. integracyjna

mgr Maria Krawczak

Nauczyciel wspomagający: mgr Karolina Wacławska

21