Dzisiaj jest: 20 Październik 2019    |    Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
1
6
7
2
3
4
5

Nauczyciele SP

Rok szkolny 2019/2020
Dyrektor Zespołu Szkół
Paulina Wantoch - Rekowska
Wicedyrektor do spraw szkoły podstawowej
Iwona Węcławska

Kadra Pedagogiczna

 

Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Robaczewska

Emilia Matuszczak

Wiesława Kowalewska

Ilona Lewandowska

Mariola Marcinkowska

Barbara Mejka

Marzanna Posłuszna

Iwona Rajnik

Język polski

Dorota Polak

Hanna Schmidt

Hanna Szaga

Beata Żuchowska

Jacek Głuszkowski

Historia

Dorota Karczewska

Violetta Mielewczyk

Karolina Wacławska

Grażyna Zielińska

Paulina Wantoch-Rekowska

Wiedza o społeczeństwie

Violetta Mielewczyk

Grażyna Zielińska

Język angielski

Jagoda Becker

Paulina Wantoch-Rekowska

Lidia Zielińska

Jacek Głuszkowski

Język niemiecki

Iwona Węcławska

Monika Głuszkowska

Matematyka

Hanna Bazylczuk

Dariusz Koziara

Iwona Neumann

Anna Nowicka

Przyroda

Gabriela Michalska

Biologia

Wojciech Zalewski

Geografia

Maria Krawczak

Gabriela Michalska

Chemia

Maria Krawczak

Wojciech Zalewski

Fizyka

Dariusz Koziara

Technika

Władysław Małecki

Informatyka

Anna Nowicka

Iwona Neumann

Władysław Małecki

Plastyka

Beata Czmoch

Emilia Matuszczak

Muzyka

Beata Czmoch

Wychowanie fizyczne

Małgorzata Kopczyńska

Michał Michaliszyn

Grzegorz Neumann

Katarzyna Sobolewska

Mirosława Sadłowska

Religia

Barbara Schodowska

Janina Wyrwich

Zbigniew Buchalski

ks. Mateusz Wiśniewski

Edukacja dla bezpieczeństwa

Maria Krawczak

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Wiesława Kowalewska

Violetta Mielewczyk

Logopeda

Alicja Angowska-Składanowska

Ewelina Zakrzewska

Pedagog

Alicja Angowska-Składanowska

Marzena Kamińska

Doradztwo zawodowe

Marzena Kamińska

Wychowanie do życia w rodzinie

Grażyna Zielińska

Hanna Schmidt

Biblioteka

Hanna Szaga

Karolina Wacławska

Jacek Głuszkowski

Nauczyciele wspomagający

Janina Wyrwich

Dorota Karczewska

Barbara Schodowska

Bożena Żuber

Julia Żbikowska

Świetlica

Julia Żbikowska

Mirosława Sadłowska

Katarzyna Sobolewska

Michał Michaliszyn

Małgorzata Kopczyńska

   

Wychowawcy klas 

Klasa

Wychowawca

Numer sali lekcyjnej

I a

Iwona Rajnik

69

I b

kl. integracyjna 

Barbara Mejka 

Nauczyciel wspomagający: Dorota Karczewska

 63

I c

 

Emilia Matuszczak

 71

II a

Ilona Lewandowska 

 72

II b

Marzanna Posłuszna

78

III a

kl. integracyjna

Mariola Marcinkowska

Nauczyciel wspomagający: Bożena Żuber

 62

III b

Małgorzata Robaczewska

73

III c

Wiesława Kowalewska

 79

IV a

Maria Krawczak

21

IV b

Wojciech Zalewski

17

V a

 

Lidia Zielińska

 

102

V b

Hanna Bazylczuk

31

V c

Dorota Polak

30

V d

kl. integracyjna

Zbigniew Buchalski

Nauczyciel wspomagający:  Janina Wyrwich

24

VI a

Jagoda Becker

35

VI b

Władysław Małecki

Nauczyciel wspomagający: Barbara Schodowska

 15

VI c

Dariusz Koziara

27

VII a

Iwona Neumann

34

VII b

 

Violetta Mielewczyk

 23

VIII a

Beata Żuchowska

100

VIII b

 Anna Nowicka

14