Dzisiaj jest: 22 Listopad 2019    |    Imieniny: Cecylia, Jonatan, Stefan
1
6
7
2
3
4
5

Plan zajęć projektowych

Najlepszy czas na rozwój IX 2019 – VI 2020

2

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Klasa I

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I.Rajnik

Poniedziałek

1250-1335

Klasa II

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Lewandowska

Poniedziałek

0810-0855

Klasa III

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

M. Robaczewska

Poniedziałek

0810-0855

Klasa IV

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

D. Koziara

Czwartek

1250-1335 

Klasa V

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

H. Bazylczuk

Czwartek

1250-1335

Klasa VI

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020-

H. Bazylczuk

Środa 

1350 - 1435

Klasa VII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Neumann

Poniedziałek

1445 - 1530

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

A. Nowicka

Poniedziałek

1445 - 1530

2.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

Klasa IV

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

L. Zielińska

Poniedziałek

1350 - 1435

Klasa V

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

J. Becker

Poniedziałek

1350 - 1435

Klasa VI

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

J.Głuszkowski

Wtorek

1350 - 1435

Klasa VII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

J. Becker

Poniedziałek

1445 - 1530

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

J. Głuszkowski

Czwartek

1445 - 1530

2

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z niemieckiego

Klasy VII, VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Węcławska

Wtorek

1445 - 1530

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- Koło matematyczno- przyrodnicze „Mali odkrywcy”

Klasa I a

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Rajnik

Piątek

0810-0855 

Klasa I b

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

B. Mejka

Poniedziałek

0810-0855

Klasa I c

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

E. Matuszczak

Piątek

1250-1335

 

 

 

 

 

 

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło przyrodnicze

Klasy II

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

M. Marcinkowska

Piątek

0810-0855

Klasy III

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

M. Marcinkowska

Poniedziałek

0810-0855

Klasy IV

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

H. Schmidt

Czwartek

1350 - 1435

Klasy V

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

G. Michalska

Środa

1350 - 1435

Klasy VI

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

G. Michalska

Wtorek

1350 - 1435

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło matematyczne

Klasa II

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

M. Posłuszna

Poniedziałek

0810-0855

Klasa III

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

M. Posłuszna

Piątek

0810-0855

Klasa IV

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

D. Koziara

Piątek

1250-1335

Klasa V

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

H. Bazylczuk

Czwartek

1350 - 1435

Klasa VI

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Neumann

Środa

725 - 0810

Klasa VII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

A. Nowicka

Środa

1445 - 1530

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

A. Nowicka

Piątek

1350 - 1435

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło informatyczne z el. programowania

Klasa II

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Lewandowska

Piątek

1250-1335

Klasa III

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Neumann

Wtorek

1250-1335

Klasa IV

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Neumann

Czwartek

1250-1335

Klasa V

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

W. Małecki

Czwartek

1350 - 1435

Klasa VI

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

D.Koziara

Czwartek

0810-0855

Klasa VII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

W. Małecki

Czwartek

1445 - 1530

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

W. Małecki

Wtorek

1445 - 1530

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło języka angielskiego

Klasa I

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

J.Becker

Środa

1250-1335

Klasa II

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

J. Głuszkowski

Środa

0810-0855

Klasa III

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

L. Zielińska

Poniedziałek

1350 - 1435

Klasa IV

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

P. Wantoch-Rekowska

Czwartek

1250-1335

Klasa V

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

J.Becker

Wtorek

1250-1335

Klasa VI

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

P. Wantoch-Rekowska

Poniedziałek

0810-0855

Klasa VII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

P. Wantoch-Rekowska

Środa

1445 - 1530

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

P. Wantoch-Rekowska

Środa

0810-0855

3.

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło języka niemieckiego

Klasy VII, VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I.Węcławska

Czwartek

1445 - 1530

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło fizyczne

Klasy VII, VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

D.Koziara

Czwartek

725 - 0810

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło geograficzne

Klasy VII, VIII

2h tygodniowo

16

IX 2019-VI 2020

M.Krawczak

Środa, czwartek

1445 - 1530

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło chemiczne

Klasy VII, VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

W.Zalewski

Czwartek

1445 - 1530

4

Specjalistyczne zajęcia socjoterapeutyczne- socjoterapia

Klasy II-III

2h tygodniowo

20

IX 2019-VI 2020

A.Angowska-Składanowska

Poniedziałek, piątek 0805 - 0905

Klasy IV-VI

1h tygodniowo

10

IX 2019-VI 2020

A.Angowska-Składanowska

Piątek

1235-1335

Klasy VII-VIII

1h tygodniowo

10

IX 2019-VI 2020

A.Nowicka

Wtorek

1445 - 1530

4

Specjalistyczne zajęcia socjoterapeutyczne-Biofeedback

Klasy I-VI

1h tygodniowo

1

IX 2019-VI 2020

A.Angowska-Składanowska

Wtorek

0800 - 0900

Klasy I-VI

1h tygodniowo

1

IX 2019-VI 2020

M. Kamińska

Środa

725 - 0810

Klasy VII, VIII

2h tygodniowo

2

IX 2019-VI 2020

M.Kamińska

Piątek

725 - 0810

Piątek

1250-1335

5

Indywidualne zajęcia rozwijające

Klasy I-VI

1h tygodniowo

1

IX 2019-VI 2020

G.Michalska

Środa

0810-0855

Klasy VII, VIII

1h tygodniowo

1

IX 2019-VI 2020

G. Michalska

Środa

1445 - 1530

6.

Specjalistyczne zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Klasy I-III

 

2h tygodniowo

10

IX 2019-VI 2020

W.Kowalewska          (kl I)- 1h

W.Kowalewska    (klasy II-III) – 1h

 

 

Środa

1235- 1335

Piątek

0800-0900

 

 

Klasy IV-VI

 

 

 

2h tygodniowo

10

IX 2019-VI 2020

 

 

W.Kowalewska   

(klasy IV- 1h)

V.Mielewczyk      (Klasy V-VI- 1h)

Poniedziałek

0730- 0830

 Poniedziałek

0715 - 0815

Klasy VII, VIII

1h tygodniowo

5

IX 2019-VI 2020

V.Mielewczyk

Piątek

0715 - 0815