Dzisiaj jest: 7 Sierpień 2020    |    Imieniny: Dorota, Konrad, Kajetan
1
6
7
2
3
4
5

Plan zajęć projektowych

Najlepszy czas na rozwój IX 2019 – VI 2020

2

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Klasa I

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I.Rajnik

Poniedziałek 1250-1335

Klasa II

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Lewandowska

Poniedziałek 0810-0855

Klasa III

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

M. Robaczewska

Poniedziałek 0810-0855

Klasa IV

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

D. Koziara

Czwartek 1250-1335

 

Klasa V

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

H. Bazylczuk

Czwartek 1250-1335

Klasa VI

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020-

H. Bazylczuk

Środa  1350 - 1435

Klasa VII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Neumann

Poniedziałek 1445 - 1530

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

A. Nowicka

Środa 1445 - 1530

2.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

Klasa IV

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

L. Zielińska

Poniedziałek 1350 - 1435

Klasa V

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

J. Becker

Poniedziałek 1350 - 1435

Klasa VI

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

J.Głuszkowski

Wtorek 1350 - 1435

Klasa VII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

J. Becker

Poniedziałek 1445 - 1530

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

J. Głuszkowski

Czwartek 1445 - 1530

2

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z niemieckiego

Klasy VII, VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Węcławska

Wtorek 1445 - 1530

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- Koło matematyczno- przyrodnicze „Mali odkrywcy”

Klasa I a

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Rajnik

Piątek 0810-0855

 

Klasa I b

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

B. Mejka

Poniedziałek 0810-0855

Klasa I c

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

E. Matuszczak

Piątek 1250-1335

 

 

 

 

 

 

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło przyrodnicze

Klasy II

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

M. Marcinkowska

Piątek 0810-0855

Klasy III

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

M. Marcinkowska

Poniedziałek 0810-0855

Klasy IV

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

H. Schmidt

Czwartek 1250-1335

Klasy V

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

G. Michalska

Środa 1350 - 1435

Klasy VI

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

G. Michalska

Wtorek 1350 - 1435

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło matematyczne

Klasa II

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

M. Posłuszna

Poniedziałek 0810-0855

Klasa III

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

M. Posłuszna

Piątek 0810-0855

Klasa IV

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

D. Koziara

Piątek 1250-1335

Klasa V

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

H. Bazylczuk

Czwartek 1350 - 1435

Klasa VI

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Neumann

Środa 725 - 0810

Klasa VII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

A. Nowicka

Poniedziałek 725 - 0810

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

A. Nowicka

Wtorek 1445 - 1530

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło informatyczne z el. programowania

Klasa II

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Lewandowska

Piątek 1250-1335

Klasa III

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Neumann

Wtorek 1250-1335

Klasa IV

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I. Neumann

Czwartek 1250-1335

Klasa V

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

W. Małecki

Czwartek 1350 - 1435

Klasa VI

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

D.Koziara

Czwartek 0810-0855

Klasa VII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

W. Małecki

Czwartek 1445 - 1530

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

W. Małecki

Wtorek 1445 - 1530

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło języka angielskiego

Klasa I

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

J.Becker

Środa 1250-1335

Klasa II

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

J. Głuszkowski

Środa 0810-0855

Klasa III

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

L. Zielińska

Czwartek 1335 – 1420

Klasa IV

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

P. Wantoch-Rekowska

Czwartek 1250-1335

Klasa V

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

J.Becker

Wtorek 1250-1335

Klasa VI

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

P. Wantoch-Rekowska

Poniedziałek 0810-0855

Klasa VII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

P. Wantoch-Rekowska

Środa 1445 - 1530

Klasa VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

P. Wantoch-Rekowska

Środa 0810-0855

3.

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło języka niemieckiego

Klasy VII, VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

I.Węcławska

Czwartek 1445 - 1530

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło fizyczne

Klasy VII, VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

D.Koziara

Czwartek 725 - 0810

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło geograficzne

Klasy VII, VIII

2h tygodniowo

16

IX 2019-VI 2020

M.Krawczak

 

Środa, czwartek

1445 - 1530

3

Rozwój kompetencji kluczowych poprzez koła zainteresowań- koło chemiczne

Klasy VII, VIII

1h tygodniowo

8

IX 2019-VI 2020

W.Zalewski

Czwartek 1445 - 1530

4

Specjalistyczne zajęcia socjoterapeutyczne- socjoterapia

Klasy II-III

2h tygodniowo

20

IX 2019-VI 2020

A.Angowska-Składanowska

Poniedziałek, piątek 0805 - 0905

Klasy IV-VI

1h tygodniowo

10

IX 2019-VI 2020

A.Angowska-Składanowska

Piątek 1235-1335

Klasy VII-VIII

1h tygodniowo

10

IX 2019-VI 2020

A.Nowicka

Poniedziałek 1445 - 1530

4

Specjalistyczne zajęcia socjoterapeutyczne-Biofeedback

Klasy I-VI

1h tygodniowo

1

IX 2019-VI 2020

A.Angowska-Składanowska

Wtorek 0800 - 0900

Klasy I-VI

1h tygodniowo

1

IX 2019-VI 2020

M. Kamińska

Środa 725 - 0810

Klasy VII, VIII

2h tygodniowo

3

IX 2019-VI 2020

M.Kamińska

Wtorek 725 - 0810

Środa 1250-1335

Piątek 725 - 0810

5

Indywidualne zajęcia rozwijające

Klasy I-VI

1h tygodniowo

1

IX 2019-VI 2020

G.Michalska

Środa 0810-0855

Klasy VII, VIII

1h tygodniowo

1

IX 2019-VI 2020

G. Michalska

Środa 1445 - 1530

6.

Specjalistyczne zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Klasy I-III

 

2h tygodniowo

10

IX 2019-VI 2020

W.Kowalewska (kl I)- 1h

W.Kowalewska (klasy II-III) – 1h

 

Środa 1235- 1335

Piątek 0800-0900

 

 

 

 

Klasy IV-VI

 

 

 

2h tygodniowo

10

IX 2019-VI 2020

 

 

W. Kowalewska (klasy IV- 1h)

 

 

V. Mielewczyk (Klasy V-VI- 1h)

Środa 0735- 0800

Piątek 0740- 0800

 

Poniedziałek 0715 - 0815

Klasy VII, VIII

1h tygodniowo

5

IX 2019-VI 2020

V. Mielewczyk

Piątek 0715 - 0815